AMD Ryzen Threadripper 3990X 100-100000163WOF od 107 978 Kč - Heureka.cz

AMD Ryzen Threadripper 3990X 100-100000163WOF

Popis produktu

Parametry produktu

Technologie výroby
7 nm
Počet jader
64 jader
Počet vláken
128
S integrovanou grafikou
ne
Modelové označení
AMD Ryzen Threadripper
Patice
socket TR4
Frekvence jádra
2.9 GHz

Parametry produktu

Technologie výroby
7 nm
Počet jader
64 jader
Počet vláken
128
S integrovanou grafikou
ne
Modelové označení
AMD Ryzen Threadripper
Patice
socket TR4
Frekvence jádra
2.9 GHz

Popis produktu

Ryzen Threadripper 3990X

Společnost AMD vytvořila řadu procesorů AMD Ryzen, která vyjadřuje sílu a výkon zcela nového vysoce výkonného „Zen“ x86 jádra. Řada pokroků v architektuře kombinovaných s technologiemi platformy a zpracování, ženou uživatele k novému obzoru ve světě procesorů.

Výhody procesoru AMD Ryzen Threadripper 3990X

  • Léty prověřená kvalita výrobků AMD
  • 3.generace procesorů Ryzen Threadripper
  • 64 fyzických jader
  • Frekvence až 2,9 GHz (4,3 GHz Max Boost)
  • Podpora PCIe 4.0
  • AMD Ryzen Master

Pro čipset TRX40

Nová platforma TRX40 representuje vrchol výpočetní techniky pro stolní počítače. Vytvořena pro zapálené tvůrce vizuálních efektů či kohokoliv, kdo bere svůj čas vážně, škálovatelný AMD TRX40 čipset poskytuje bezprecedentní rozšíření pro sestavy s více grafickými kartami a NVMe polí, díky nejmodernější PCIe 4.0 konektivitě.

AMD Ryzen Master

Každý AMD Ryzen procesor má již z výroby odemčený násobič, takže si můžete uzpůsobit výkon vašim potřebám. AMD poskytuje nástroj AMD Ryzen Master pro přístup k těmto mocným výhodám. Spravujte až čtyři profily, kde si můžete uložit různé frekvence a napětí pro procesor Ryzen i DDR4 paměti. Stejně tak můžete některá jádra odstavit a upravit časování pamětí. Samozřejmostí je v tomto případě schopnost monitorování výkonu v reálném čase.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.